Karel Štír Marx

Titulky z dnešního rána na iDnesu, jeden za druhým, postupně: „Za velký počet Romů na zvláštních školách může incest, tvrdí Slovensko; Prostě se to stalo. Asi toho lituju, říká mladík, který utýral koně; Sex za jídlo a léky. Vojáci OSN na misích vykořisťovali zubožené ženy; Dětský gang terorizuje přerovské hřiště, radnice tlumí rasové napětí; Bývalý šéf pražského letiště dostal odměnu 150 milionů, dokumenty chybí; Vymírání Ruska se zrychluje. Může za to vodka, drogy a chřipka; Opilec s noži chtěl unést trolejbus, cestující zachránila řidička; Lihový boss Březina dostal za zbraně a semtex nakonec jen 16 měsíců; V malých městech a vesnicích chybějí lékaři. Starostové volají o pomoc;  Vařila drogy, tak neslyšela policisty. Klienti pod balkonem ostrouhali; Fanoušci drah hazardují se životem, projíždějící vlaky natáčeli z metru; Okamžiky, kdy měl svět namále. Od totální války nás zachránila náhoda; ČSSD vylučovala své členy nelegálně, rozhodl soud; V šumavském chovném potoce uhynuly stovky pstruhů, příčina není jasná; Pražští policisté rozkryli podvodnou síť, teď se jim prý mstí advokáti“

Vynechal jsem jenom to, že v neděli bude vedro a bouřky.

Zdá se, že záležitost by mohla být vyřešena celosvětově a {rázně}. Za nějakou mizernou půl miliardu let konstatují štíří vědci, že tady přibližně před touto dobou byla vyspělá civilizace, kterou zrušila celosvětová katastrofa, jak dokládají archeologické nálezy pod kilometrovými lávovými výlevy tzv. yellowstonského trapu. Bude to ovšem konstatováno ve štírštině a Yellowstone se v ní bude jmenovat úplně jinak. Například Srágorov.

Tři mladíci, všichni okolo třiadvaceti.

Tenhle zabil na Smíchově u tanku studentku

Půček

Tenhle zabil policistku, mámu od dvou dětí; oba byli zfetovaní a možná i zchlastaní

Bez názvu

Tenhle vyřezával z koně zaživa maso

DDT5bd539_2

Fajnový ksichty, takový trochu kuní.

Titulní strana iDnes symbolizuje povahu dnešní společnosti čtvrt století po převratu, poté, co jsme se vydali nikoliv třetí, ale  tou jedinou správnou kapitalistickou, tržní a liberální, zápaďáckou cestou. Dovedla nás k bezbřehé kriminalitě, vlčím vztahům, asociálnu, zvůli justičních orgánů, korupci a rozkrádání státního majetku a peněz daňových poplatníků. Celosvětově pak globální kapitalismus a vláda bohatců právě zadělává na třetí světovou válku, předchůdce to yellowstonského trapu.

A když jsme u ksichtů. Přidám i soudkyni Helenu Královou, která neshledala, že by sledování manželky předsedy vlády agenty tajných služeb pod vedením konkubíny tohoto předsedy bylo v rozporu s právním řádem. Takže až bude premiér potřebovat vymalovat, může si na to pozvat BISku. Stejně se tam flákají.

soudkyne-helena-kralova-5170243a62444_275x154

Já jsem se ale zničehonic zamiloval, tohle povídání zavřu a napíšu dopis. Začíná „Milá Helenko, předem mého dopisu bych Vám chtěl poděkovat za Vaši odvahu, se kterou chráníte nás, zamilované, když omámeni citem vyvádíme své bláznivé lumpárničky…“

 

Reklamy
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

13 thoughts on “Karel Štír Marx

 1. Cely clanek je pro me citelny
  jen tu odvahu pani soudkyne neumim ve Tvem podani nejak pochopit ci uchopit:-)
  Sice plati ze komu Pambu tomu FSICHNI svati
  ale ze I ve vztahu statni zastupce a soudce to vzdy plati ?
  Jen ted najednou ne?
  Ze odmena ji nemine ?

  • Co ti na tom neladí? Jaňulinka milovala svého Peťulku tak, že ho chtěla vyrvat ze spárů té saně, se kterou měl čtyři děti, za každou cenu. Tedy použila kontráše, i když se to jaksi nesmí. A právě tenhle silný cit, který ospravedlňuje i zločinné chování, soudkyně správně pochopila a proto Jaňulku osvobodila. A proto ji mám rád i já, tu soudkyni, že je tak odvážná a chápavá.

   • Tak první, co mě napadlo bylo, že na ni něco mají. Ze by se dala uplatit, to se mi nezdálo. Pak už zbývá jen pominutí smyslů.

    • Nikoliv, ona je při smyslech a nic na ni nemají. Ona je si jenom vědoma své absolutní beztrestnosti (ovšem to se mejlí, až to vemem revolučně do ruky, půjde lepit pytlíky, konečně bude dělat něco, na co stačí) a tak si s arogancí a sebevědomím soudcovské vedoucí třídy dělá co chce. A protože vedoucí třída dobře ví, že za své postavení vděčí pravičákům, chodí kajdit na tuhle větší, modrou hromadu. Proto tři poslanci, Šnajdr a spol., mohou korupčnit až se hory zelenaj, proto jiná soudkyně pustila Drobilova fámuluse a nepřipustila nahrávky jako důkaz, proto Novákovi nechali výnos z korupce a předčasně ho pustili z vězení, proto nechala Langerová sedět Smetanu za přimalovaný tykadla.

 2. Ctihodnou paní soudkyni jsi zařadil do správné společnosti, bravo! Bavím se a spokojeně pochechtávám :-).

  • Ctihodná paní soudkyně potvrdila správnost mého přezíravého náhledu na českou justici, která je schopná prohlásit, že bezplatně je za poplatek. Pak už člověka překvapí máloco. U kauzy sledovačky jsem nic jiného nečekal.

 3. A protože lidstvo je plemeno blbé, zlé a zločinné a člověk je blbec optimistická, tak říkám: ono to nějak dopadne.

  • Jak říkal už Petr Bajza, to je opovážlivé spoléhání na Milost Boží – a to je zase smrtelný hřích. Dal bych přednost tomu, aby se ty běsi zkrotili, nebo se o to alespoň lidstvo snažilo. Opak je však pravdou.

   • Potíž je, že aby byl krotitel úspěšný, musí mít přesně ty vlastnosti, kvůli kterým je třeba krotit. Kvadratura kruhu je proti tomuhle hadr.

 4. Mainguard sem napsal komentář přibližně tohoto znění: „Tohle už je vážný. Opravdu mám o vás strach.“

  Mainguarde, to je milý. Naposled o mě měla strach maminka, a to je nějakých třicet let.

  Ten váš koment spadl do spamu a já ho nebyl schopnej odtud (z adminu) dostat. Někdo vás nemá rád.

  • To bylo ale k minulému článku o těch tenistkách. V tomto případě už vás poznávám, a zdá se, že jste opět fit. To minulé byl asi nějaký hormonálně sexistický úlet související se změnami metabolismu – něco jako pánská menopauza s přechodem do ztracena:-)

   • Zase vás to hodilo do spamu. Tak jsem se podíval na nastavení – a mainguard bylo blokované slovo, patrně za nějaký váš zločin ze začátků blogu. Pak jste ale asi vystupoval pod jiným z vašich četných nicků, takže jsem na to zapomněl. Naposled jste se zařek, že tady už nikdy, tfuj, tfuj, tfuj, nevydržel a při novém přihlášení jste použil staré dobré leč blokované jméno. Už jsem to odblokoval.

    Hormonální záležitosti už nějakých patnáct let nemají vliv na moje chování, na rozdíl od vás, se kterým to pořád cloumá.

Komentáře nejsou povoleny.