Teplota, tlak, rosný bod, výskyt zmrdů na 1 km²

Někdy po patnáctém až dvacátém roku věku si člověk začíná uvědomovat, že lidé nejsou dobří, vstřícní a přívětiví, kooperující a velkomyslní, ale že pravý opak je pravdou. Tento pocit, že se lidstvo skládá převážně z hajzlů, se pak s ubíhajícími léty potvrzuje, takže u starce jako jsem já nabývá toto přesvědčení pevnosti skály. Dejme tomu žula.

Takže vás už nepřekvapí, když opět narazíte na nějaké nové klubko zmrdů, jejichž aktuální četnost na 1 km² by měla být součástí zpráv o počasí.

Dnes to bude krátké. Na adrese ZDE je možno čas od času číst vyhodnocení nějaké besedy co do pravdomluvnosti účastníků. Nejnověji se Demagog.cz zaměřil na pravdomluvnost prezidenta Zemana v interview na Nově. Výroky pojednávaného diskutujícího jsou rozděleny do kategorií pravda, nepravda, neověřitelné a zavádějící. Zeman docílil skóre 11, 9, 2 a 10, tedy velmi negativní hodnocení, když nepravdy se zavádějícími odpověďmi zvítězily nad pravdami 19 : 11.

Nebudu vás nijak ovlivňovat, vyhodnoťte si laskavě sami, co Demagog.cz považuje za nepravdu, tedy něco, co má blízko nebo se rovná lži. (Při prvním vydání měl Zeman těch lží pronést deset, jak se bylo možné dočíst u Šafra, také jednoho z toho spolku, pak to zkorigovali na devět, když už to i pro ně řvalo přes čáru.)

Pohlédnete-li na konec stránky, zjistíte, že Demagoga.cz (nomen-omen) podporuje US embassy. Jako se elektron drží jádra atomu, stejně tak se zmrdi sdružují do větších celků, navzájem se podporují, podle hesla Vrána k vráně sedá.

Reklamy
Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.