Naděnka se začala ohánět Kalouskovou dýkou

Tak nám zavřeli Naďu Savčenkovou. Prý se chystala dobýt ukrajinský parlament, zevnitř zaútočit granáty, zvenku minometnou palbou, zraněné pak dobíjet okrasnou dýkou, osobním to darem pana Kalouska. Obskakovali, topáci, Naděnku při její návštěvě Prahy jako zručný inseminátor celý kravín. Proč to? Inu, tenkrát byla silně protiruská a to politickým instinktům TOP09 naprosto stačí, stejně jako Štětinovi, Gabalovi, Němcové atd., je to už celé panoptikum trapných českých antiruských figur.

Pro ty zraněné v ukrajinském parlamentu je tady jistá naděje, totiž to, že Mirkova dýka bude řezat stejně dobře, jako se nadouvaly jeho padáky. Myslíte, že si celé vedení TOP09 pro tuhle ostudu nafackuje a odebéře se na smetiště dějin? Kdepak, Kalousek se Schwarzenbergem a Pekarkou mají kůži stejně tlustou jako celé stádo hrochů dohromady a média ani ťuk, napřed čtyři dny mlčení, pak krátká zpráva, žádné komentáře a pak zase, jako obvykle, hluboké mlčení. To takový Zemanův „Hitler je gentleman vlevo dole“, ten se bude rozžvaňovat ještě dalších pět let, bez ohledu na to, že Peroutka ve svých článcích na přelomu let 1938/1939 skutečně lezl Říši a Hitlerovi osobně do prdele.

Nemohu říci, že by mě to překvapovalo, na to jsem příliš stár a vycvičen událostmi, ale jistý údiv ve mně pořád vzbuzuje ta nepoučitelnost lidského rodu, neschopnost podívat se pravdě přímo do tváře. Přece je od prvního pohledu jasné, že Naďa je cvok, že se Bůh při jejím stvoření rozhodoval mezi chlapem a ženskou a pak to nějak nestih rozhodnout, asi ho odvolali k telefonu. Takže tady něco nehraje od pohledu, její chování i výroky obrázek šílené ťavy zcela potvrzují. Přesto se s ní zapletla celá západní honorace a dělala, že ty její excesy vlastně ani neexistují. Hlavně že byla silně protiruská.

Stejně tak je na první pohled zjevné, že Trump je magor podobného typu, nevypočitatelný ve svých činech, trapně a primitivně teatrální v jednání, neschopný vést Ameriku. Stejně tak je evidentní, že Angela Merkelová vypadá jako husa a že v souladu se svým zjevem napáchala pouhými dvěma rozhodnutími (migrace a odstoupení od jádra) těžké škody jak Evropě, tak hlavně Německu – a nikdo ji není za to schopen vykopnout.

A ta nekompetence a sklon k zločinnému chování byly jasné i v případě dalších historických osobností, u Hitlera, Mussoliniho, Stalina a můžeme směle projít celou historii až k Neronovi. Zjev, činy a chování jsou většinou v souladu a měly by občany před psychopaty varovat.

Je to ale naopak, lidé jsou těmito úchylnými zloduchy přitahováni jako ocelová špona magnetem a celkem neomylně si je volí za své vůdce.

Tohle jsem napsal včera večer a chystal se to zakončit, jenže pak mě napadlo toto: pokud platí výše řečené, že si lidi volí do svého čela přednostně magory a hajzly, potom k čemu je celá ta pohádka o demokracii coby nejlepším z možných systémů? Když na začátku a v zárodku svobodných a demokratických voleb je zabudována takováto zásadní chyba, ke které můžeme směle ještě přičíst onen další nesporný fakt, že skoro polovina populace je retardovaná, debilní a dementní, a zbytek do poloviny jsou alkoholici? Nemají nakonec pravdu ti z liberální pravice, kteří tvrdí, že lid není k rozhodování o věcech politických kvalifikován a že by to za něj měly dělat elity?

Pak jsem se ale uklidnil: hovadné až zločinné rozhodování a jednání Klausovy pravičácké elity po převratu ji vyloučilo coby vedení státu schopnou, ukázala se být jako zcela nekompetentní (sebranka), stejně jako vlády Topolánkovy a Nečasovy. V lidské společnosti nelze spoléhat ani na elity, ani na lid. Opičáci z pražské ZOO by hlasování ve volbách a pak rozhodování na úrovni vlády a parlamentu zvládli stejně dobře. A stálo by nás to jenom banány a mrkev.

A navíc: vždyť i mně klepe stařecká demence na dveře a tím pádem se zařadím a semknu s národem.

Půjdeme spolu, ruku v ruce, k svobodným volbám!

A možná i znovu manifestačně!

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.

2 thoughts on “Naděnka se začala ohánět Kalouskovou dýkou

  1. Pingback: Savčenko kandiduje na prezidentku | Ostrov Janiky

  2. Pingback: Savčenko kandiduje na prezidentku » Oral.sk - Porno Politika

Komentáře nejsou povoleny.